Apartmán 3

Malý apartmán v 1. patře

Menší apartmán až pro 3 osoby (2 lůžka + 1 přistýlka) s podlahovou plochou 20 m2 se nachází v prvním poschodí domu č.p. 63 na náměstí v Horní Plané. Jedná se o jednu místnost s kuchyní, stolem pro 2 osoby, manželskou postelí a jednou přistýlkou. Vybavení kuchyně - elektrický sporák, kombinovaná lednice, mikrovlnná trouba, kávovar, toustovač, topinkovač a rychlovarná konvice. Místnost je vybavena LCD televizí. Wifi připojení je samozřejmostí. Koupelna je vybavena sprchovým koutem, umyvadlem a WC. K apartmánu patří i samostatná místnost v přízemí, do které je možno uskladnit kola nebo lyže. Bezplatné parkování je možné před domem. Domácí zvířata nejsou povolena.

Ceník

Cena za apartmán 2 noci..................1 960 Kč

Cena za apartmán 3 noci.................2 940 Kč

Cena za apartmán 4 noci.................3 920 Kč

Cena za apartmán 5 nocí.................4 900 Kč

Cena za apartmán 6 nocí.................5 880 Kč

Cena za apartmán 7 nocí..................6 860 Kč

(Cena při obsazení 2 osobami = 490 Kč za osobu/noc)

V červenci a srpnu je minimální délka pobytu 6 nocí.

V cenách jsou zahrnuty veškeré ostatní poplatky: místní poplatek za rekreační pobyt 40 Kč/osoba/den, náklady na energie, wi-fi připojení k internetu, ložní prádlo, ručníky, toaletní papír, mýdlo, pytle do odpadkového koše, utěrky, houbička a mycí prostředek na nádobí.

Pro rezervaci ubytování je nutné složit 50% zálohy do 5 dnů od našeho potvrzení termínu emailem, zbývající částku je nutné uhradit 15 dní před nástupem na ubytování.

Ubytovatel si vyhrazuje právo neubytovat předem nenahlášené osoby včetně dětí.

Ceny jsou konečné a platí se předem, převodem na náš účet, 

č.ú. 670100-2203873572/6210.

Ubytovat se lze od 16.00 do 19.00 hodin, uvolnit pokoje je potřeba nejpozději 

do 10.00 hodin.

Storno pobytu:

- do 30 dnů od předpokládaného nástupu - vracíme obdrženou platbu za pobyt,
- do 21 dnů od předpokládaného nástupu - vracíme 75% z obdržené platby za pobyt,
- do 14 dnů od předpokládaného nástupu - vracíme 50% z obdržené platby za pobyt,
- do 7 dnů od předpokládaného nástupu - vracíme 25% z obdržené platby za pobyt,
- od 0 - 6 dnů - platbu za pobyt nevracíme.

Zruší-li klient pobyt nebo část pobytu po příjezdu nebo během pobytu, účtují se mu storno poplatky ve výši 100% z hodnoty objednaných služeb, nepodaří-li se ubytovateli obsadit uvolněný pokoj. (Dle Občanského zákoníku, §759 - újmu vzniklou ubytovateli předčasným zrušením ubytování je ubytovaný povinen nahradit, pouze nemohl-li ubytovatel újmě zabránit. Ubytovatel tedy má nárok na náhradu ušlého zisku za dny, ve které v důsledku vašeho zrušení rezervace daný pokoj neobsadil. Dny, kdy pokoj byl již obsazen někým jiným, náhradě nepodléhají. Ubytovatel může od smlouvy před uplynutím dohodnuté doby odstoupit, jestliže ubytovaný v ubytovacím zařízení i přes výstrahu hrubě porušuje dobré mravy nebo jinak hrubě porušuje své povinnosti ze smlouvy).

Písemným potvrzením rezervace a případnou úhradou ceny pobytu klient stvrzuje, že byl s těmito storno podmínkami obeznámen a respektuje je.

Zrušení pobytu je možné pouze písemně či e-mailem. Stornovací podmínky viz storno pobytu.

Apartmány Horní Planá | 2016 | Vítejte v Horní Plané
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!